Region

Bunt w Rybniku! Mieszkańcy chcą spędzić sylwestra na rynku mimo zakazu

W sieci zawrzało! To efekt ogłoszonych przez rząd nowych obostrzeń, w tym zakazu przemieszczania się w sylwestra od godziny 19 do 6 rano dnia następnego. Jedni organizują naukę tańca w klubie, inni stawiają na jawny bunt. Tak właśnie jest w Rybniku.

 

Sensacja w najlepszym gatunku! DETEKTYW COLUMBO w TVS!

– Witam wszystkich Rybniczan i nie tylko. Organizuję imprezę sylwestrową na rynku w Rybniku o godz 22.30, wszystkich zainteresowanych zapraszam. Mam dość tak samo jak Wy tych z d… wyciągniętych obostrzeń. Nasz rząd manipuluje nami wszystkimi. Żyjemy w wolnym demokratycznym kraju zabierana jest nam wolność. Ludzie obudźcie się, niedługo nie będziecie mieli na chleb, inni już nie mają – pisze w mediach społecznościowych internauta Adam.

– O tym nie mówią w telewizji i nie piszą w gazetach, że nasi rodacy popełniają samobójstwa i małżeństwa się rozpadają z powodu bankructwa. Zamiast nas leczyć, wyszczypią nas jak bydło, czy tego właśnie chcecie? Zakończmy ten cyrk i zacznijmy Nowy Rok z nowa nadzieja na lepsze jutro, nasz los jest w naszych rekach – dodaje.

Przypomnijmy, w miniony czwartek rząd ogłosił kolejne obostrzenia. Od 28 grudnia do 17 stycznia potrwa kwarantanna narodowa. Zamknięte będą galerie handlowe, hotele czy stoki narciarskie. W sylwestra wprowadzony będzie zakaz przemieszczania się od godziny 19, do godziny 6 rano 1 stycznia.

Źródło: rybnik.com.pl

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Będzie ciepło, ale mgliście. Sprawdź PROGNOZĘ POGODY na weekend

60-letni zwyrodnialec miał zgwałcić 15-latkę. Usłyszał już zarzuty

Kolejowa rewolucja? Chorzów i Bytom połączy przebudowana linia kolejowa

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

1 thought on “Bunt w Rybniku! Mieszkańcy chcą spędzić sylwestra na rynku mimo zakazu”

  1. Dam pracę praktykantom 31 Grudzień, zmiana nocna od godziny 19 do 6 rano. Praca polega na testowaniu butów tanecznych. Prowadzimy zaawansowane testy obuwia na ścieranie i komfort noszenia.

    Wymagania.
    Wykształcenie co najmniej gimnazjalne
    Dwie nogi
    Chęci do pracy przez całą noc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close