KategoriaRegion

Śląskie: Ukradł pieniądze z parafii w Wyrach [ZDJĘCIA] Rozpoznajecie go?

Mikołowscy policjanci poszukują mężczyzny, który jest podejrzewany o kradzież pieniędzy z probostwa Parafii NSPJ w Wyrach. Sprawca został zarejestrowany przez kamery monitoringu. Policja publikuje zdjęcia poszukiwanego mężczyzny, licząc na Waszą pomoc w ustaleniu jego personaliów.

 

Strajk nauczycieli: MATURA w tym roku ZAGROŻONA? TOP 5 Silesia Flesz

Mikołowscy policjanci prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży, do której doszło we wtorek, 5 marca br., około godz. 11.20 w Wyrach. Na probostwo Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa wszedł mężczyzna, który przedstawił się jako pracownik kurii. Wykorzystując chwilę nieuwagi gospodyni, mężczyzna skradł znalezione na probostwie pieniądze. Wizerunek sprawcy zarejestrowały kamery monitoringu.

Śląskie: Ukradł pieniądze z parafii w Wyrach [ZDJĘCIA] Rozpoznajecie go? (fot.Śląska Policja)
Śląskie: Ukradł pieniądze z parafii w Wyrach [ZDJĘCIA] Rozpoznajecie go? (fot.Śląska Policja)
Wszystkie osoby, które posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości sprawcy widocznego na zdjęciach, proszone są o kontakt z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Mikołowie pod numerem całodobowego telefonu: 32 73 77 255 (200) lub 112, e-mail: komendant@mikolow.ka.policja.gov.pl, bądź z prowadzącym postępowanie pod nr 32 73 77 331.

 

źr. Śląska Policja

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close