AlarmRegion

Śląskie: Ukrainiec zmasakrowany w Żorach! Kto to zrobił? Policja szuka sprawców

19-latek z Ukrainy został brutalnie pobity przez pięciu nieznanych sprawców. Pobitego, nieprzytomnego i zakrwawionego nastolatka zostawili na chodniku.

 

 

TOP 5 Silesia Flesz: Uzbierali w internecie dla okradzionej 99-latki PÓŁ MILIONA!

TOP 5 Silesia Flesz – premiera w niedzielę 19:50 w Telewizji TVS

Do zdarzenia doszło pomiędzy 21.00 a 22.00 w sobotę, przy ulicy Rybnickiej w Żorach. Jak wynika z relacji pokrzywdzonego został on zaatakowany przez pięcioosobową grupę młodych mężczyzn. Najpierw jeden z nich zapytał go o obywatelstwo, a kiedy 19-latek potwierdził, że pochodzi z Ukrainy mężczyźni rzucili się na niego.

Sprawcy bili i kopali po ciele 19-latka, nawet wówczas, gdy leżał na ziemi i tracił przytomność. Niestety kiedy się ocknął przestępcy zbiegli z miejsca zdarzenia. Na szczęście pobitego, zakrwawionego nastolatka znaleźli dwaj inni mężczyźni, którzy zadzwonili na numer alarmowy i wezwali pogotowie.

Obywatel Ukrainy został przetransportowany do szpitala, gdzie udzielono mu pomocy. Na drugi dzień o zdarzeniu powiadomił stróżów prawa.

Policjanci od wczoraj zajmują się sprawą i poszukują sprawców. Zwracają się też z apelem o pomoc do wszystkich osób, które mogą pomóc w namierzeniu napastników. Wszelkie informacje, w tym anonimowe przyjmowane będą osobiście lub pod numerem tel. 32 47 88 281, 32 47 88 337, 32 47 88 200.

Źródło: KMP Żory

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Jaworzno: Pies zaatakował ośmioletnie dziecko. Zwierze nie było szczepione!

Policja namierzyła poszukiwanego bo… wystąpił na żywo w telewizji!

Czy w Mysłowicach będą dodatkowe punkty do żłobka za szczepienie

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

1 thought on “Śląskie: Ukrainiec zmasakrowany w Żorach! Kto to zrobił? Policja szuka sprawców”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close