Region

Poszukiwany przez policję namierzony, bo… wystąpił na żywo w telewizji

Nietypowe namierzenie podejrzanego przez policję z małopolski. Oficer dyżurny jednej z jednostek zauważył w programie na żywo osobę poszukiwaną, która miała być doprowadzona na przesłuchanie.

Kto dźga nożami polityków? Ostra afera na Śląsku! TOP 5 Silesia Flesz

TOP 5 Silesia Flesz – premiera w niedzielę 19:50 w Telewizji TVS

Policjant wysłał komunikat do warszawskich funkcjonariuszy. Istniała jednak obawa, że poszukiwany opuści budynek telewizji przed przyjazdem stołecznych policjantów.

Ponieważ gościem tej stacji był później również Rzecznik Prasowy Komendanta Głównego Policji, dyżurny wpadł na pomysł by poprosić go o pomoc. Z uwagi na brak bezpośredniego kontaktu do inspektora Mariusza Ciarki, dyżurny skontaktował się z kolegą z policyjnych związków zawodowych podinsp. Grzegorzem Gubałą, który jako były rzecznik prasowy KWP w Krakowie posiadał numer telefonu do występującego w telewizji policjanta.

Podinsp. Grzegorz Gubała niezwłocznie powiadomił o powyższym insp. Mariusza Ciarkę, który z kolei nawiązał kontakt z ochroną stacji telewizyjnej. Rzecznik KGP po uzyskaniu informacji o miejscu przebywania poszukiwanego mężczyzny i rozmieszczenia pomieszczeń przekazał o tym informację przybyłym na miejsce stołecznym policjantom, po czym razem zatrzymali poszukiwanego w momencie gdy wychodził w budynku. Zatrzymany został przewieziony do Komendy Rejonowej Policji w Warszawie, gdzie usłyszał zarzuty i został przesłuchany.

Źródło: KWP w Krakowie

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Kto podpalił samochody na Wyszyńskiego? Za podpalacza wyznaczono nagrodę! [FOTO]

„Oddajcie nasze pieniądze!!!” Wściekli górnicy z kopalni Pniówek przyszli pod siedzibę JSW [WIDEO]

Przedszkolaki z Będzina przygotowały prezent dla królowej Elżbiety II na jaj 93. urodziny!

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close