RegionŚwiatWiadomość dnia

Przedszkolaki z Będzina przygotowały prezent dla królowej Elżbiety II na jaj 93. urodziny!

Śpiewająco poszło będzińskim przedszkolakom przygotowanie prezentu i listu do brytyjskiej królowej – Elżbiety II. W ten sposób najmłodsi ze swoimi wychowawczyniami postanowili uczcić jej 93. urodziny.

 

 

Kto dźga nożami polityków? Ostra afera na Śląsku! TOP 5 Silesia Flesz

TOP 5 Silesia Flesz – premiera w niedzielę 19:50 w Telewizji TVS

-Tydzień kultury brytyjskiej, 21-ego urodziny królowej – pomyśleliśmy, że to będzie coś takiego innego, czego jeszcze nie było a dzieciaki miały przy okazji frajdę z tego, że mogą zrobić taki prezent nietypowy – mówi Monika Jarosińska, wychowawca w Przedszkolu Miejskim nr 13 im. J. Tuwima w Będzinie.

Radość tym większa, że królowa swe maniery pokazała i najmłodszym odpisała… Monarchini podziękowała za życzenia i przepięknie wykonany album ze zdjęciami.

Śpiewająco poszło będzińskim przedszkolakom przygotowanie prezentu i listu do brytyjskiej królowej – Elżbiety II
Śpiewająco poszło będzińskim przedszkolakom przygotowanie prezentu i listu do brytyjskiej królowej – Elżbiety II

-Dzieci był pod wielkim wrażeniem. Otworzyliśmy list oficjalnie, z panią dyrektor i z dziećmi. Była to bardzo miła niespodzianka i dzięki takim akcjom jak na przykład ten list pokazujemy dzieciom, że język to nie tylko karty, ale przede wszystkim, że ten język żyje, używamy go i pokazujemy, że można coś więcej zrobićmówi Anna Archer, nauczyciel języka angielskiego w Przedszkolu Miejskim nr 13 im. J. Tuwima w Będzinie.

Bo jak znane powiedzenie głosi – czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci – oczywiście nie pijemy tu do wieku królowej.

-Nasze dzieci w sposób wspaniały uczą się języka angielskiego, nietuzinkowy. Mamy fajne pomysły, nasi nauczyciele są bardzo kreatywni, bardzo pomysłowi a dzieciaczki z tej nauki języka angielskiego czerpią wiele radościmówi Ewa Konderak, dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 13 im. J. Tuwima w Będzinie.

List od brytyjskiej monarchini wkrótce zawiśnie w specjalnej ramie na jednej z przedszkolnych ścian. Nauczyciele z będzińskiego Przedszkola nr 13 już mają kolejne, równie ciekawe pomysły na to jak pokazać najmłodszym, że nauka języka może być łatwa, miła, przyjemna i ciekawa.

 

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Budka uderza w Ziobrę! „Ten człowiek śmie mówić o honorze?!”

Premier Morawiecki i policjant Morawiecki. Szef rządu spotkał swojego sobowtóra na Śląsku! [ZDJĘCIA]

Mirek Szołtysek – to już 30 lat na scenie! Jubileuszowy koncert już 18 stycznia w ChCK

autor: Sandra Hajduk
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close