AlarmRegion

Śląskie: Wjechał srebrnym SUV-em w przystanek i zniknął. Kierowcy szuka policja [ZDJĘCIA]

Czy kobieta, czy mężczyzna – jeszcze nie wiadomo. Nie wiadomo też dokładnie, jakim samochodem kierowała osoba, która rozwaliła przystanek autobusowy. Kierowcy, który zatrzymał się na wiacie przystankowej, szuka śląska policja.

 

 

Kryminalna rozrywka w TVS! „Napisała: Morderstwo” od wtorku do czwartku o 21.25

Policjanci z komisariatu w Ogrodzieńcu szukają kierowcy, który jadąc srebrnym, 5-drzwiowym pojazdem typu SUV w miejscowości Kocikowa uderzył w przystanek autobusowy. Następnie odjechał z miejsca zdarzenia. Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu kierującego wskazanym pojazdem proszone są o kontakt z policją tel. 47 85 357 16, 853 52 55 lub tel. alarmowy 112.

Kierowcy, który zatrzymał się na wiacie przystankowej, szuka śląska policja (fot.KPP Zawiercie)
Kierowcy, który zatrzymał się na wiacie przystankowej, szuka śląska policja (fot.KPP Zawiercie)

W miejscowości Kocikowa doszło do zdarzenia drogowego. Jak wynika z policyjnych ustaleń, kierujący pojazdem typu SUV jadąc przez Kocikową, wjechał w przystanek autobusowy stojący w pobliżu remizy OSP. Następnie wycofał i odjechał w kierunku Pilicy. Wiata przystanku została uszkodzona. Policjanci ustalili, że był to pojazd koloru srebrnego, 5-drzwiowy, z kołem zapasowym na tylnej klapie.

Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje, mogące pomóc w ustaleniu sprawcy, proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami komisariatu w Ogrodzieńcu tel. 47 85 357 10 lub 47 85 357 16, bądź z dyżurnym zawierciańskiej komendy tel. 47 85 352 55.

Informacje można także przekazać w formie elektronicznej na adres e-mail: ogrodzieniec@zawiercie.ka.policja.gov.pl. Do dyspozycji jest również formularz „Powiadom nas”, zamieszczony na stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu. W każdym przypadku gwarantujemy anonimowość.

 

źródło: KPP Zawiercie
red: W.Żegolewski

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

To był medyczny majstersztyk! Medycy z dwóch szpitali walczyli o życie matki i dziecka

Rząd rozważa przedłużenie obostrzeń. Dzieci prawdopodobnie wrócą do szkół

Ponad 170 tys. osób zaszczepionych! 8 osób miało skutki uboczne

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close