Region

Śląskie: Z siekierą i nożem na matkę. 29-latkowi grozi 5 lat więzienia

Decyzją sądu najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie 29-letni mieszkaniec Będzina. Zatrzymany przez policjantów mężczyzna podejrzany jest o znęcanie się psychiczne i fizyczne nad swoją 61-lenią matką. Jak ustalili śledczy, wyrodny syn miał grozić matce między innymi siekierą i nożem.

 

Zapraszamy na kryminalne śniadanie w TVS!

Agresywne zachowanie 29-letniego syna wobec jego 61-letniej matki miało swój początek w styczniu ubiegłego roku. Domowy oprawca nie ograniczał się jedynie do wyzwisk i wulgaryzmów pod adresem matki, wiele razy dopuszczał się również rękoczynów. Jak ustalili śledczy prowadzący sprawę, wyrodny syn miał też kilkakrotnie grozić kobiecie pozbawieniem życia, przykładające jej do szyi nóż lub siekierę. W miniony poniedziałek 29-latek ponownie zaatakował rodzicielkę. Wezwani na interwencję policjanci zatrzymali go w mieszkaniu w chwili, gdy po raz kolejny jej groził. Wczoraj mężczyzna został doprowadzony do będzińskiego sądu, który uwzględnił wniosek policjantów i prokuratora o tymczasowym aresztowaniu. Najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie. Za popełnione przestępstwa grozi mu 5 lat więzienia.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Marsz nacjonalistów przejdzie w sobotę przez Katowice! Radny chce go zablokować [WIDEO]

Jest ugoda w sprawie pumy Nubii! Puma zostaje w ZOO w Chorzowie!

6-latka z Będzina marzy, żeby normalnie chodzić. Mówi o sobie „grzeczność” i dzielnie walczy z bólem i chorobą! [WIDEO]

 

źr. Śląska Policja

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close