Region

Śląskie: Zwyrodnialcy zostawili psa przy fontannie i odjechali! Kim są właściciele Haskiego?

Zwyrodnialcy zostawili psa przy fontannie w Pszczynie i odjechali. Policja szuka właścicieli czworonoga.

 

Wycinka w Parku Śląskim: Coraz więcej protestów w obronie drzew!

Mieszkająca nieopodal kobieta widziała, jak para, kobieta i mężczyzna, wysiedli z samochodu, przez krótką chwilę spacerowali z Haskim, po czym, już bez psa, wsiedli do swojej Mazdy i odjechali. Zgłaszająca postanowiła zaopiekować się zwierzęciem. W przypadku, gdyby do poniedziałku nie zgłosili się po Haskiego jego właściciele, planowała zgłosić ten fakt w urzędzie.
Niestety, nie zdążyła, ponieważ pies uciekł. O wszystkim poinformowała więc miejscowych policjantów.Do dzisiaj nie wpłynęła do pszczyńskiej jednostki żadna informacja na temat tego psa, jego odnalezienia lub związanego z nim incydentu. Nie zgłosili się także po niego jego właściciele.

W tej sprawie prowadzone jest postępowanie w kierunku art. 35 ust. 1 ustawy o ochronie zwierząt.

Policja prosi wszystkie osoby, mogące pomóc, o kontakt. Każda informacja na temat aktualnego pobytu Haskiego lub jego właścicieli może okazać się kluczowa dla sprawy. Prosimy dzwonić pod wskazany powyżej numer telefonu.

 

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close