AlarmRegion

Śląskie: Zwyrodnialec odrąbał psu głowę i wrzucił do worka!

Na terenie jednej z posesji w Myszkowie znaleziono jutowy worek, a w nim martwe zwierzę z odrąbanym łbem. 23-latek zabił czworonoga ze szczególnym okrucieństwem, za co może trafić do więzienia na pięć lat.

 

Skóra, fura i „foto-komóra” czyli nowe wozy śląskiej policji w TOP 5 SILESIA FLESZ!

 

Dyżurny policji otrzymał informację, że w na terenie jednej z myszkowskich posesji przy ulicy Rolniczej ujawniono jutowy worek, a w nim martwe zwierzę z odrąbanym łbem. Na miejsce został skierowany patrol interwencyjny, który potwierdził ten fakt.

Ze zgromadzonego materiału dowodowego śledczych wynika, że podejrzewanym o bestialski czyn jest 23-latek, który zamieszkiwał posesję. Wczoraj został zatrzymany przez mundurowych w miejscu zamieszkania.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, gdzie oczekuje na dalsze decyzje prokuratora. Uśmiercenie zwierzęcia ze szczególnym okrucieństwem zagrożone jest karą 5 lat więzienia.

Źródło: KMP Myszków

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close