RegionSportWiadomość dnia

Słońce, Wisła, celebryci i wspaniała idea. 12 edycja Biegu po Nowe Życie za nami! [ZDJĘCIA]

Za nami 12 edycja Biegu po Nowe Życie. Rok rocznie ta wyjątkowa impreza ściąga do Wisły setki ludzi – aktorów, sportowców, celebrytów, ludzi mediów i tych najważniejszych – osoby po przeszczepie. Bo Bieg po Nowe Życie to impreza, która nie tylko ma dawać fun, ale i propagować szczytną ideę transplantologii.

 

Znanych i lubianych aktorów, między innymi Marcina Oświęcinskiego nie zabrakło w Wiśle na Biegu po Nowe Życie (fot.Bieg po Nowe Życie)

W tym roku czynny udział w imprezie wzięła Telewizja TVS. Nie tylko zameldował się tam konwój Weekendu z TVS, ale także mieliśmy swoją drużynę! Nie wiemy, czy jest się czym chwalić sportowo – bo na ponad 60 drużyn zajęliśmy w sztafecie nordic walking 3×1 km 27. miejsce, ale na pewno pochwalimy się tym, że wzięliśmy udział w tak ważnym wydarzeniu, które propaguje transplantologię.

W Biegu po Nowe Życie 2018 zwycięzcami byli wszyscy!

Zobaczcie zdjęcia z Biegu po Nowe Życie, a na obszerne relacje z tego wydarzenia zapraszamy już wkrótce do Cafe Silesia i Kalejdoskopu Regionów

W 12 edycji Biegu po Nowe Życie wzięła udział także ekipa TVS

W tym roku czynny udział w imprezie wzięła Telewizja TVS. Nie tylko zameldował się tam konwój Weekendu z TVS, ale także mieliśmy swoją drużynę!

To był dla nas wielki zaszczyt. Wzięliśmy udział w 12 edycji Biegu po Nowe Życie

To był dla nas wielki zaszczyt. Wzięliśmy udział w 12 edycji Biegu po Nowe Życie

Pieg po Nowe Życie po raz już 12 odbył się w Wiśle
Aktorzy, celebryci, gwiazdy sportu i ekranu wspomogli kolejną edycję Biegu po Nowe Życie w Wiśle
Bo Bieg po Nowe Życie to impreza, która nie tylko ma dawać fun, ale i propagować szczytną ideę transplantologii
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close