AlarmKategoriaRegionWiadomość dnia

Śmierć 33-latki z Bielska: Ciężarna kobieta została zamordowana! Zabił ją były strażnik miejski!!!

33-letnia kobieta, która była w szóstym miesiącu ciąży została brutalnie zamordowana – informuje Polsat News. Miał ją zamordować jej własny mąż, który pracował w bielskiej straży miejskiej.

 

 

Ludzie mówią, że W LESIE STAŁ SIĘ CUD! Byliśmy tam z kamerą! [WIDEO]


Jak informuje stacja Polsat News, 33-latkę z Bielska-Białej, kobietę w zaawansowanej ciąży, której szukano kilkadziesiąt godzin – miał zabić jej własny mąż. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem. Przyznał się do tego czynu. Prokuratura złożyła wniosek do sądu o tymczasowe aresztowanie. Na razie nie wiadomo nic więcej na temat tej tragedii.

 

Przypomnijmy: w miniony piątek 33-letnia bielszczanka zaginęła. Kobieta była w zaawansowanej ciąży. Poszukiwała jej rodzina, znajomi, policja. W sobotę wieczorem odnaleziono jej zwłoki. Służby poinformowały, że w tym samym czasie zatrzymano mężczyznę, który może mieć coś wspólnego z jej śmiercią.

 

O tragicznym finale poszukiwań 33-altki z Bielsk-Białej pisaliśmy już dzisiaj:

Bielsko-Biała: Tragiczny finał poszukiwań kobiety w ciąży

źródło: Polsat News

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close