Region

Bielsko-Biała: Bohaterzy w mundurach. Dwaj policjanci uratowali kobietę w płonącego samochodu

Mundurowi z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej uratowali 31-latkę, której podczas jazdy zapalił się samochód. Policjanci ewakuowali przerażoną kobietę z pojazdu i ugasili pożar.

 

Premiera TOP 5 Silesia Flesz w Telewizji TVS zawsze w niedzielę o 19.50

Mamy własne wyniki wyborów! Sprawdź je w TOP 5 Silesia Flesz!

Do zdarzenia doszło na bielskiej ulicy Wyzwolenia. Sierż. szt. Piotr Danielczyk i sierż. szt. Bartosz Matuszny — mundurowi z bielskiego wydziału prewencji patrolowali miasto. W pewnym momencie zauważyli jadącego z naprzeciwka vana, spod którego maski wydobywały się płomienie ognia i dym. Policjanci natychmiast podjechali do niego. Za kierownicą siedziała przerażona kobieta. Policjanci pomogli jej bezpiecznie zatrzymać samochód i ewakuowali ją z płonącego pojazdu. Po zapewnieniu jej bezpieczeństwa, przystąpili do gaszenia ognia. Jednocześnie na miejsce została wezwana straż pożarna. Po chwili na miejsce pożaru dotarli strażacy z OSP w Hałcnowie, którzy dogasili pojazd. Dzięki sprawnej reakcji mundurowych, 31-letnia mieszkanka Bielska-Białej wyszła z opresji cała i zdrowa. Udało się też uratować jej samochód przed całkowitym spaleniem.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

13-latka z Polski zaszła w ciążę w Egipcie bo w basenie pływała sperma?

Spiderman z Bytomia! Chłopiec jechał uczepiony tramwaju! [WIDEO, ZDJĘCIA]

Ludzie mówią, że w lesie stał się cud! Skąd to się tam wzięło? ]WIDEO]

 

źr. policja.pl

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close