RegionWiadomość dnia

Spiderman z Bytomia! Chłopiec jechał uczepiony tramwaju! [WIDEO, ZDJĘCIA]

Czy nad bezpieczeństwem Bytomia czuwa Spiderman? SZOKUJĄCE ZDJĘCIE zrobione na ulicy Zabrzańskiej w Bobrku obiegło już internet i wywołało lawinę komentarzy. Według relacji autora zdjęcia chłopiec wyszedł z tego tramwaju na przystanku i prawdopodobnie, żeby „popisać się” przed koleżanką – zawiesił się na fragmencie zewnętrznego poszycia tramwaju na kilkanaście sekund, po czym zeskoczył.

 

 

Premiera TOP 5 Silesia Flesz w Telewizji TVS zawsze w niedzielę o 19.50

Mamy własne wyniki wyborów! Sprawdź je w TOP 5 Silesia Flesz!

-Jakkolwiek nazywanie tego zdarzenia czy tego chłopca małym Spidermanem jest wesołe to sytuacja wesoła na pewno nie jest, dlatego, że była bardzo groźna. (błysk) Sytuacja miała miejsce na ulicy, gdzie torowisko jest wbudowane w jezdnię. Za tramwajem bezpośrednio jechały samochody. Mogło dojść do naprawdę bardzo poważnego zdarzenia z uszczerbkiem dla zdrowia nie tylko tego dziecka, ale także ewentualnie kogoś, kto jechał samochodem za tym tramwajem – mówi Andrzej Zowada, Tramwaje Śląskie.

 

Do takich sytuacji według dochodzi jednak bardzo rzadko. W Tramwajach Śląskich nie przypominają sobie takiego zdarzenia od kilku lat.

Spider-man z Bytomia, jak młodociany superbohater jest już nazywany w sieci – wyszedł z całej sytuacji bez szwanku. Ważne, żeby nie pojawiali się teraz jego naśladowcy, bo do drzwi młodego człowieka-pająka już wkrótce zapuka policja. Postępowanie w jego sprawie już toczy się w zabrzańskiej komendzie.

Spiderman z Bytomia! Chłopiec jechał uczepiony tramwaju!
Spiderman z Bytomia! Chłopiec jechał uczepiony tramwaju!

– Warto by było po prostu, żeby osoby, które widzą takie zdarzenia reagowały w sposób odpowiedni, czyli starały się na przykład, nie wiem, jeśli widzą taką sytuację, starały się użyć sygnałów dźwiękowych, poinformować motorniczego, że z tyłu jest pasażer na gapę, co może powodować, jakieś nieprzyjemne okoliczności, mogło dojść nawet do jakiegoś nieszczęśliwego wypadku – wyjaśnia sierż. szt. Sebastian Bijok, KMP Zabrze.

Żeby uciec przed odpowiedzialnością, pajęczyna chłopca może okazać się za krótka. Jego rodzicom grozi kara grzywny, a sprawa może trafić nawet do sądu dla nieletnich.

 

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Co za tragedia! Uwielbiany trener Piasta Gliwice nie żyje!

Śląskie: TEGO w ściekach się nie spodziewacie! Służby muszą zbudować specjalną instalację!

Gliwice: Zygmunt Frankiewicz namaścił następcę. To wiceprezydent Adam Neumann

autor: Radosław Nosal
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

5 thoughts on “Spiderman z Bytomia! Chłopiec jechał uczepiony tramwaju! [WIDEO, ZDJĘCIA]”

  1. SM Wardega zadowolony ? Chyba tu byles pierwszy co pokazal to … ? Tak ? Jak sie odniesiesz do tego… ? Tylko prosze normalna odp jaki dajesz przyklad ludkom…. Oj oj to nie USA dude.. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close