RegionWiadomość dnia

Śmiertelne potrącenie na DTŚ, całkowicie zablokowana trasa na Katowice. Jak doszło do tragedii? [WIDEO, ZDJĘCIA]

Komunikacyjny paraliż i dużo straconego czasu. Nawet 1,5 godziny w korku tracili dzisiaj kierowcy na DTŚ-ce w kierunku Katowic. Wszystko przez śmiertelne potrącenie pieszego.

 

 

TOP 5 Silesia Flesz sprawdza, co politycy robią na Śląsku w stajniach i jak kupić wóz strażacki za grosze!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS


W Chorzowie dziś po 6 rano w tym miejscu przez Drogową Trasę Średnicową próbował przejść mężczyzna w wieku około 30-40 lat. Na lewym skrajnym pasie został jednak potrącony przez samochód osobowy marki Renault. Policja pod nadzorem prokuratury przez kilka godzin wykonywała czynności. Korek sięgał kilku kilometrów, niektórzy postanowili nawet przejść brakujący dystans pieszo.

-Z uwagi na bezpieczeństwo osób obsługujących to zdarzenie trasa została całkowicie zablokowana, a co za tym idzie mieliśmy też do czynienia z porannym szczytem, więc niestety droga była przekierowana na objazdy. (błysk) Tą trasą rano przejeżdżali ratownicy medyczni. To oni jako pierwsi podjęli działania mające na celu przywrócenie funkcji życiowych potrąconemu mężczyźnie. Niestety pomimo natychmiastowej pomocy i ogromnego zaangażowania nie udało się tego mężczyzny uratować – mówi st. asp. Sebastian Imiołczyk, KMP w Chorzowie.

Normalny ruch na Drogowej Trasie Średnicowej udało się przywrócić dopiero po kilku godzinach. Dla TVS Silesia Flesz, Radosław Nosal
Normalny ruch na Drogowej Trasie Średnicowej udało się przywrócić dopiero po kilku godzinach. Dla TVS Silesia Flesz, Radosław Nosal

Kierowca Renault był trzeźwy. Policja wciąż stara się ustalić tożsamość potrąconego mężczyzny.

Do dramatycznego wypadku z udziałem pieszego doszło tez kilka dni temu w Radlinie. W stanie ciężkim, ale stabilnym znajduje się za to 15-latka potrącona na oznakowanym przejściu dla pieszych przez dwa samochody osobowe. Warunki na drodze były tego dnia trudne. Obaj kierowcy byli trzeźwi. Dziś policja opublikowała film z monitoringu na którym widać jak do niego doszło.

Ku przestrodze! Podwójne potrącenie 15-latki w Radlinie [WIDEO] Dziewczyna w stanie ciężkim przebywa w szpitalu

Normalny ruch na Drogowej Trasie Średnicowej udało się przywrócić dopiero po kilku godzinach. Dla TVS Silesia Flesz, Radosław Nosal.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Metropolia zbuduje chce zbudować spalarnię! Gdzie powstanie zakład utylizujący śmieci?

Co z meczem Izrael-Polska? Jest DECYZJA PZPN!

Katowice: Przebudowa DK 81 w Giszowcu. Następny etap prac od 14 listopada

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close