AlarmKrajRegion

Śmiertelny wypadek na A4! Autostrada na Katowice całkowicie zablokowana!

Śmiertelny wypadek na autostradzie A4! Policja na razie nie wie, jak długo potrwają utrudnienia – na razie nitka na Katowice jest kompletnie zablokowana.

 

 

W jakiej cenie kiełbasa wyborcza? Która najlepsza? Odpowiedzi w TOP 5 SILESIA FLESZ

Śmiertelny wypadek na autostradzie A4 we Wrocławiu. W zderzeniu dwóch ciężarówek i osobówki zginęła jedna osoba, a dwie zostały ranne. Wypadek miał miejsce w piątek, 17 maja na autostradzie A4 we Wrocławiu, w rejonie punktu poboru opłat w Karwianach.

Wypadek spowodował ogromne korki na A4. Nitka w stronę Opola i Katowic jest na razie zablokowana. Policja w specjalnym komunikacie prosi o korzystanie z innych dróg, wybierając się na Opole i Katowice:

Wrocławscy policjanci informują, że dziś po godzinie 11.00, na 153 km autostrady A4 w kierunku Katowic, tuż przed bramkami poboru opłat, doszło do poważnego zdarzenia drogowego. Udział w wypadku brały dwa pojazdy ciężarowe i jeden osobowy.Obecnie udzielna jest pomoc osobom poszkodowanym i wyjaśniane są okoliczności tego zdarzenia.

Na miejscu pracują obecnie policyjni specjaliści Wydziału Ruchu Drogowego z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu i funkcjonariusze Straży Pożarnej oraz Ratownicy Medyczni. Autostrada jest w tym miejscu całkowicie zablokowana, a ruch w przeciwnym kierunku odbywa się jednym pasem. Prosimy kierowców o wybieranie innych alternatywnych tras podróży.

 

Na razie policja nie jest w stanie określić, jak długo potrwają utrudnienia w tym miejscu.

autor: Wojtek Żegolewski
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close