AlarmRegionWiadomość dnia

Sosnowiec: Cysterna zmiażdżyła policyjny radiowóz na S1! Są ranni! [ZDJĘCIA]

Koszmarny wypadek w Sosnowcu. Na S1 rozpędzona cysterna zmiażdżyła policyjny radiowóz! Ranni policjanci, którzy w momencie uderzenia byli w radiowozie – trafili do szpitala.

 

 

TOP 5 SILESIA FLESZ podpowiada, co zrobić żeby się nie roztopić w upał 😉

Policjanci z sosnowieckiej komendy pojechali dzisiejszej nocy na trasę S1 do zgłoszenia wypadku. Na wysokości ul. Lenartowicza, na nitce S1 w kierunku Łodzi doszło do potrącenia Sarny. Kiedy policjanci zabezpieczali miejsce wypadku – w ich radiowóz z impetem wjechała ogromna cysterna, miażdżąc policyjne auto!

 

Wszystko miało miejsce około 1.40 w nocy z wtorku na środę. Policyjny radiowóz stał z włączonymi sygnałami świetlnymi na prawym pasie jezdni trasy S1 w Sosnowcu. Mundurowi przyjechali zabezpieczyć miejsce wypadku, w czasie którego potrącona została sarna. Nie przypuszczali – że interwencja skończy się taki sposób!
W policyjny radiowóz wjechał samochód ciężarowy. Policjanci, którzy w chwili zderzenia z cysterną byli w radiowozie – trafili do szpitala. Ze wstępnych informacji wynika, że pomimo poważnych obrażeń głowy i klatki piersiowej, których doznali, ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Sosnowiec: Cysterna zmiażdżyła policyjny radiowóz na S1! Są ranni! (fot.KMP Sosnowiec)
Sosnowiec: Cysterna zmiażdżyła policyjny radiowóz na S1! Są ranni! (fot.KMP Sosnowiec)

Dokładny stan zdrowia policjantów będzie można ocenić dopiero po przeprowadzeniu szczegółowych badań. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Szczegółowe okoliczności zdarzenia zostaną ustalone w prowadzonym postępowaniu.

źródło: KMP Sosnowiec
redakcja: Wojtek Żegolewski
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close