RegionWiadomość dnia

Sosnowiec i Chorzów. Prezydent Andrzej Duda odwiedzi 8 lipca woj.śląskie

Ostatnio można odnieść wrażenie, że dzień bez polityków z górnej półki w woj.śląskim to dzień stracony. Dzisiaj ruszyła 3-dniowa konwencja wyborcza PiS, a w najbliższy poniedziałek województwo śląskie odwiedzi prezydent Andrzej Duda.

 

 

Walka z robalami w Jaworznie i z dzbanami dewastującymi miasto w Sosnowcu:

8 lipca (poniedziałek) Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda złoży wizytę w województwie śląskim i spotka się z mieszkańcami Chorzowa oraz Sosnowca.

Wizyta głowy państwa rozpocznie się o godzinie 15.15 od oficjalnej uroczystość w Gmachu Sejmu Śląskiego, podczas której Prezydent wręczy akty powołania w skład Narodowej Rady Rozwoju.

Następnie kolumna prezydencka uda się do Górnośląskiego Parku Etnograficznego w Chorzowie gdzie o godzinie 16.30 będzie mieć miejsce spotkanie z mieszkańcami. Oczekującym na wizytę głowy państwa czas umili występ zespołu Ligocianie.

Ze względów organizacyjnych i związanych z zasadami bezpieczeństwa, bardzo prosimy wszystkich, którzy chcieliby uczestniczyć w tym spotkaniu, aby przybyli do muzeum przed godziną 15.30. Jak w każdy poniedziałek wstęp do muzeum tego dnia jest bezpłatny.

Kolejnym punktem wizyty w regionie będzie spotkanie Prezydenta z mieszkańcami Sosnowca, które rozpocznie się o godzinie 18.30 na terenie Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej PSP przy ul. Klimontowskiej 21. Dla wszystkich przybyłych strażacy przygotowali Dzień Otwarty w ramach akcji „Bezpieczne Wakacje 2019”, który rozpocznie się o godzinie 16.00.

Ze względów organizacyjnych i związanych z zasadami bezpieczeństwa organizatorzy proszą, aby zainteresowani spotkaniem z Prezydentem przybyli na miejsce przed godziną 17.30.

źr: slaskie.pl
red:W.Żegolewski
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close