Region

Sosnowiec: Zawiozą niepełnosprawnych i seniorów na wybory za darmo

W związku z niedzielnymi wyborami do Parlamentu Europejskiego Urząd Miejski w Sosnowcu wraz z miejscowym PKM, uruchamiają specjalne busy, z których za darmo w godzinach otwarcia lokali wyborczych będą mogli skorzystać seniorzy oraz osoby z niepełnosprawnościami, chcące zagłosować w wyborach.

 

Powódź pustoszy woj.śląskie! Czy zapora w Wilkowicach wytrzyma?

Z darmowego przewozu będą mogli skorzystać seniorzy, którzy są mieszkańcami Sosnowca posiadający imienną kartę seniora, lub które ukończyły 60 rok życia. W przypadku osób z niepełnosprawnościami limit wieku nie obowiązuje, jednak muszą podróżować razem z opiekunem.

Bus będzie kursował w godzinach otwarcia lokali wyborczych. Ilość miejsc jest ograniczona, m.in. przez ramy czasowe oraz ilość lokali wyborczych, o możliwości skorzystania z usługi decyduje kolejność zgłoszeń, które przyjmowane są pod telefonem 32 263 50 16 wew. 214.

Źródło: Sosnowiec.eu

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close