RegionWiadomość dnia

Sportowcy w Bytomiu pomagają segregować śmieci. Są specjalne bilbordy

W Bytomiu sportowcy grają w hokeja butelkami. W ten sposób uczą segregacji odpadów. Patrycja Sfora zawodniczka KH Polonia Bytom informuje z plakatów, że „szkłem trafia do zielonego”. To pomysł urzędników, żeby zachęcić bytomian do prawidłowej selekcji śmieci . To pierwsza wersja billboardu, wkrótce pojawią się kolejne.

 

 

TOP 5 Silesia Flesz: Górnicy szykują najazd na Warszawę!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS


– W kolejnych odsłonach, które będą pojawiać się co kwartał, pojawią się kolejni sportowcy. Pojawią się koszykarze, chcemy zaprosić też karateków do wzięcia udziału w akcji. Mamy nadzieję, że z dużym entuzjazmem zgodzą się do udziału właśnie w takiej akcji – mówi Małgorzata Węgiel-Wnuk, Urząd Miejski w Bytomiu.

Tę akcję urzędnicy z Bytomia prowadzą po raz drugi. W ubiegłym roku z billboardów na mieszkańców patrzył kapitan Polonii Bytom Marcin Lachowski. Na razie na terenie miasta można znaleźć pięć takich billboardów. Łącznie będzie ich dziesięć. Kolejny plakat ma pojawić się w kwietniu.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Pedofil w Katowicach! Mężczyzna zgwałcił dwie dziewczynki? [FOTO, WIDEO]

Śmierć chłopca z Domu Dziecka w Sosnowcu. Będzie sekcja zwłok

Oscary 2020: „Boże ciało” Jana Komasy bez statuetki. „Parasite” wygrał w czterech kategoriach

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz również

Close
×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close