Oglądaj w TVSRegion

Srebrne Katowice: Jak wziąć udział w projektach PUP w Katowicach?

Seniorzy chcą pracować! PUP w Katowicach w związku z tym ma bogatą ofertę projektów skierowanych dla osób 50+. Szczegóły w programie „Srebrne Katowice”.

 

PUP w Katowicach od lat prowadzi skuteczną politykę skierowaną na seniorów. Jakie projekty aktualnie są realizowane, a jakie dopiero nadchodzą? Kto i w jaki sposób może wziąć w nich udział? Odpowiedzi można znaleźć w programie „Srebrne Katowice” wyemitowanym w piątek 26 czerwca w TVS.

Premierowe odcinki programu „Srebrne Katowice” emitowane są w każdy piątek o 8:20 w TVS.

 

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi nowościami? Śledź TVS na Facebooku i na Instagramie!

Facebook Instagram

 

Projekt PUP w Katowicach dla seniorów

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach w 2020 roku realizuje dwa projekty skierowane między innymi do osób 50+ – mówi Agnieszka Kowaluk, Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach. – W jednym z projektów mamy ofertę w postaci założenia własnej działalności gospodarczej i staży. Natomiast drugi projekt ma w swojej ofercie staże, prace interwencyjne i szkolenia.

PUP w Katowicach we wrześniu rusza z kolejny projektem, który skierowany będzie m.in. również do osób w wieku 50+. Projekt w swojej ofercie zakłada staże i szkolenia. Obecnie urząd stara się o kolejne środki na lata 2021-2022. Zdobyte środki posłużyłyby na zorganizowanie staży, szkoleń i prac interwencyjnych dla osób 50+.

Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w danym projekcie?

Zobaczcie cały odcinek programu „Kierunek Zdrowie”, żeby poznać odpowiedź na to pytanie:

Srebrne Katowice: wydanie 26.06.2020

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close