RegionSport

Stadion Piasta znowu pełny! Bilety na mecz z Lechem Poznań wyprzedane!

Piast Gliwice nie musi organizować „black friday”, żeby sprzedać wszystkie bilety na mecz! Biletów na mecz z Lechem Poznań – ostatni w tym sezonie i być może rozstrzygający o mistrzostwie Polski, już wyprzedano!

 

 

W jakiej cenie kiełbasa wyborcza? Która najlepsza? Odpowiedzi w TOP 5 SILESIA FLESZ

-Informujemy, że w kasach nie ma już biletów na mecz Piasta Gliwice z Lechem Poznań. Wszystkie wejściówki na niedzielne spotkanie zostały wyprzedane! Jednocześnie informujemy, że w systemie mogą pojawić się jeszcze bilety z nieopłaconych rezerwacji kibiców oraz dokonanych zwrotów przez kibiców – czytamy na klubowej stronie Piasta Gliwice.

Dla kibiców, którzy chcą jednak w niedzielę kibicować Piastowi nie przed telewizorem, ale na Okrzei 20 – jest jeszcze nadzieja. Do puli biletów na mecz Piast Gliwice – Lech Poznań wrócić mogą zarezerwowane, ale nie op[łacone w terminie wejściówki.

 

(…) bilety z nieopłaconych rezerwacji kibiców dostępne będą do sprzedaży w dniu meczu z Lechem. Będzie można je nabyć jedynie w punktach kasowych na stadionie od godziny 10:00. Kibiców, którzy dokonali rezerwacji na bilety, ale ich nie opłacili, informujemy, że ich rezerwacje będą ważne do 18.05.19 do godziny 18:00. Po tym czasie bilety wracają do puli ponownie dostępnej do sprzedaży.

Bilety z nieopłaconych przez kibiców rezerwacji dostępne będą do sprzedaży w dniu meczu z Lechem Poznań. Informujemy, że pula wejściówek dostępna będzie jedynie w punktach kasowych na stadionie (od godziny 10) – informuje Piast Gliwice.

 

Na meczu Piast Gliwice – Lech Poznań spodziewany jest komplet na sektorach zajmowanych przez sympatyków Niebiesko-Czerwonych. Organizatorzy sugerują więc, aby przyjść na stadion przynajmniej półtorej godziny przed pierwszym gwizdkiem sędziego (stadionowe bramy będą otwarte już od godziny 16:30, a od 15:00 na Okrzei 20 trwać będzie piknik), aby uniknąć wyczekiwania w kolejkach do wejścia na obiekt, a także aby wziąć udział w specjalnej kartoniadzie na całym stadionie, która na celu ma uświetnić bardzo udany dla Piasta Gliwice sezon 2018/2019.

 

źródło: GKS Piast SA
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

1 thought on “Stadion Piasta znowu pełny! Bilety na mecz z Lechem Poznań wyprzedane!”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close