RegionWiadomość dnia

Tragiczny wypadek pod Gliwicami! W zderzeniu zginął kierowca osobówki [ZDJĘCIA]

Śmiertelny wypadek w Łanach Wielkich pod Gliwicami. W środę, 15 maja doszło tu do zderzenia ciężarówki i samochodu osobowego. Niestety – w wypadku zginął kierowca osobówki.

 

W jakiej cenie kiełbasa wyborcza? Która najlepsza? Odpowiedzi w TOP 5 SILESIA FLESZ

W środę (15.05) gliwicka policja otrzymała zgłoszenie o wypadku na ul. Łabędzkiej w Łanach Wielkich. Wstępne ustalenia wskazują, że 78-letni mieszkaniec gminy Sośnicowice, jadący Fiatem, podczas wyjeżdżania z posesji wjechał wprost przed jadący samochód ciężarowy marki Man.

Mimo długotrwałej akcji reanimacyjnej zmarł w wyniku doznanych obrażeń. Kierowca ciężarówki był trzeźwy. Postępowanie prowadzi KMP w Gliwicach.

Śmiertelny wypadek w Łanach Wielkich pod Gliwicami. W środę, 15 maja doszło tu do zderzenia ciężarówki i samochodu osobowego. Niestety - w wypadku zginął kierowca osobówki (fot.KMP Gliwice)
Śmiertelny wypadek w Łanach Wielkich pod Gliwicami. W środę, 15 maja doszło tu do zderzenia ciężarówki i samochodu osobowego. Niestety – w wypadku zginął kierowca osobówki (fot.KMP Gliwice)

 

źródło: KMP Gliwice
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close