RegionWiadomość dnia

Strzały na przystanku autobusowym w Wielkopolsce!

A tymczasem w Wielkopolsce. Do 8 lat pozbawienia wolności dla 33-latka z gminy Przedecz, który strzelał z broni palnej na przystanku autobusowym.

TOP 5 Silesia Flesz: Górnicy szykują najazd na Warszawę!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Sytuacja z 29 stycznia br. – w biały dzień mężczyzna podjeżdża pod przystanek autobusowy i próbuje zaczepić kobietę pukając w szybę. Gdy ta nie zareagowała, wyciąga pistolet i oddaje strzał w powietrze po chwili odjeżdżając z piskiem opon. Przerażona kobieta ucieka do domu i wraz z bliskimi wzywa policję.

Poszukiwania tego kierowcy ruszyły niemal natychmiast. Mężczyznę zidentyfikowano po kilku godzinach. Okazał się nim 33-letni mieszkaniec gminy Przedecz. Policjanci udali się do jego mieszkania – mówi w rozmowie z dziennikarzami RMF FM sierż. sztab. Weronika Czyżewska z Komendy Powiatowej Policji w Kole.
Dodajmy, że zadanie policji nie było wcale proste – zszokowana kobieta nie zapamiętała numeru rejestracyjnego pojazdu. Nie potrafiła również wskazać marki i koloru samochodu. Jednak jak czytamy powyżej policja mimo braku podstawowych informacji poradziła sobie bardzo szybko. W domu kierowcy zabezpieczono dwie sztuki broni wraz z amunicją. Aktualnie grozi mu od 6 do 8 lat pozbawienia wolności za nielegalne posiadanie broni. Dwa najbliższe miesiące spędzi w areszcie czekając na proces.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Sejf ze sztabkami złota odkryto w Sosnowcu! To nie wszystko, co w nim było! [WIDEO]

Knurów: Rozkładające się włoki pod A1. Makabryczne znalezisko w stawie Moczury

Spalarnia Metropolitalna jak gorący ziemniak w GZM? Specjalna spółka na razie nie powstała

źródło: www.rmf24.pl
red: B. Bednarczuk
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close