KrajRegion

Styczniowe nowości w ramówce TVS! Sprawdź, co warto zobaczyć

Gotowi na nowości w Telewizji TVS? „Napisała: Morderstwo”, „Seria IMAX” i „Top 100 wydarzeń XX wieku”. Nadciągają nowe programy i seriale!

 

Początek nowego roku to nowy rozdział także dla ramówki TVS. To właśnie od stycznia możesz oglądać na antenie nowości takie, jak amerykański hit serialowy „Napisała: Morderstwo„, seria fascynujących dokumentów przyrodniczych „Seria IMAX” czy przegląd minionego stulecia w programie „Top 100 wydarzeń XX wieku„.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Czy rozwiążesz kryminalną zagadkę TVS? Dołącz do śledztwa!

Napisała: Morderstwo

Jessica Fletcher to emerytowana nauczycielka, która prowadzi spokojne życie, pisząc powieści kryminalne i starając się poradzić sobie po śmierci męża. Życie bohaterki ulega zmianie, gdy jej krewny przesyła pewnej firmie jeden z jej manuskryptów, który okazuje się bestsellerem! Co ciekawe, jej drugą pasją jest rozwiązywanie zawikłanych morderstw…

Amerykański hit dołączy do pasma seriali detektywistycznych w TVS. Podążaj za tropem najlepszej rozrywki z serialem „Napisała: Morderstwood poniedziałku do czwartku o 11:20 i 20:20!

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

NAPISAŁA: MORDERSTWO! Nowy serial kryminalny od stycznia w TVS

Seria IMAX

Świat przyrody skrywa wiele tajemnic. Fascynujące miejsca, dzikie zwierzęta, nietypowe zakątki na Ziemi. Już od stycznia możesz poznać je i zwiedzić bez wychodzenia z domu!

Seria fascynujących dokumentów przyrodniczych „Seria IMAX” zaspokoi każdego o nieposkromionej ciekawości świata. Oglądaj koniecznie na antenie TVS od poniedziałku do czwartku o 10:00.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Fascynujące dokumenty od stycznia w TVS – Seria IMAX!

Top 100 wydarzeń XX wieku

Czy wiesz, co istotnego wydarzyło się w minionym stuleciu? Ponadto jak ważne wydarzenia wpłynęły na wygląd obecnego świata? W najnowszym programie Telewizji TVS „Top 100 wydarzeń XX wieku” zabierzemy cię w podróż w czasie.

Historyczne postacie, przełomowe momenty i wydarzenia. Cofnijmy się o 100 lat wstecz, by poznać przeszłość i przez to lepiej zrozumieć teraźniejszość. Oglądaj program „Top 100 wydarzeń XX wieku” od poniedziałku do czwartku o 10:55 i 15:35.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Top 100 wydarzeń XX wieku! Nowa seria już od stycznia w TVS

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi nowościami w naszej ramówce? Koniecznie śledź Telewizję TVS na Facebooku i Instagramie!

Facebook Instagram

(Marlena Borczyk)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

1 thought on “Styczniowe nowości w ramówce TVS! Sprawdź, co warto zobaczyć”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close