AlarmPatronatyRegionSportWiadomość dnia

Świętochłowice: Lodowisko na Skałce już czynne! [CENNIK, BILETY, GODZINY OTWARCIA] OSiR „Skałka” w Świętochłowicach zaprasza na lodowisko!

OSiR "Skałka" w Świętochłowicach serdecznie zaprasza mieszkańców Świętochłowic oraz okolicznych miast do korzystania z lodowiska na Skałce. Zabawa na lodzie to dobra okazja do wspólnego, rodzinnego i sportowego spędzenia wolnego czasu! Dla dzieci niezwykła frajda, a dla dorosłych powrót do beztroskich czasów 😉  Na gości obsługa lodowiska na Skałce w Świętochłowicach czeka codziennie, od poniedziałku do piątku w godz 14.00 do 20.00; w weekendy od 10,00 do 20,00.

Do dyspozycji maluchów są bezpłatnie kaski oraz "pingwinki", które pomogą bezpiecznie stawiać pierwsze kroki na lodzie, atmosferę dobrej zabawy uzupełnia muzyka i kolorowe oświetlenie.

Lodowisko na Skałce w Świętochłowicach – CENNIK:

 

Lodowisko

Bilet normalny (45 min) – 6,00 zł

Bilet ulgowy (45 min) – uczniowie, studenci, emeryci, renciści – 4,00 zł
       
Bilet – Karta 3+, mieszkańcy Świętochłowic – 50% zniżki

 

       
Wypożyczenie łyżew – 6,00 zł

       
Ostrzenie łyżew – 5,00 zł

       
Kask oraz "Pingwinek" do nauki jazdy na łyżwach – bezpłatnie

 

Honorowane są karty: MultiSport, MyBenefit, OkSystem, FitProfit

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

2 thoughts on “Świętochłowice: Lodowisko na Skałce już czynne! [CENNIK, BILETY, GODZINY OTWARCIA] OSiR „Skałka” w Świętochłowicach zaprasza na lodowisko!”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close