RegionWiadomość dnia

Święty Mikołaj przyjechał do Zabrza. Sprawdzał paczki w sortowni Poczty Polskiej [WIDEO]

Z Laponii do Zabrza. Święty Mikołaj odwiedził dziś sortownię Poczty Polskiej w Zabrzu. Tu wraz z z dziećmi ze świetlic środowiskowych z Zabrza przypilnował, by paczki trafiły pod wskazane adresy.

 

 

TOP 5 SILESIA FLESZ: Prohibicja w Katowicach i czy to UFO rozwaliło Rudę Śląską?
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Wiem, że wszyscy prezenty robimy, dostałem dużo listów z Polski – i poczta polska nam pomaga powiedział naszej ekipie Święty Mikołaj. Poczta Polska chce w ten sposób zwrócić uwagę klientów, by nie zwlekali z przedświątecznymi zakupami i nie odkładali ich na ostatnią chwilę.

-Poczta polska w listopadzie już zauważyła znaczący wzrost przesyłek. Chcemy wesprzeć w naszych dzianiach świętego mikołaja poprzez zatrudnienie nowych osób, czy dostarczanie przesyłek w soboty – mówi Andrzej Bodziony, wiceprezes zarządu Poczty Polskiej.

 

W grudniu Poczta Polska spodziewa się nawet 3 mln przesyłek tygodniowo.

 

-Pierwszy rekord mieliśmy w tym roku powyżej 600 tys paczek 12 listopada. W ubiegłym roku mieliśmy taki rekord w połowie grudnia, więc już teraz mamy taki ruch jak był w grudniumówi Justyna Siwek, rzecznik prasowy Poczty Polskiej.

Na razie poczta w wyniku przeprowadzanej rekrutacji zatrudniła już ponad 1300 osób. Zwiększono również powierzchnię magazynów. W tym roku paczki maja być również dostarczane w przeddzień wigilii, która przypada na wtorek.

Koncert „Dzień Babci i Dziadka z Telewizją TVS”! Już 25 stycznia w Zabrzu

autor: Monika Herman

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Zima stulecia w Polsce? Kiedy nadejdzie zima? [DŁUGOTERMINOWA PROGNOZA POGODY, ZIMA 2019]

Mamy to! Wiktoria Gabor zwyciężyła Eurowizję Junior 2019!

Policjanci spalili narkotyki. Z dymem poszło 77 kilogramów marihuany, amfetaminy i dopalaczy

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close