AlarmKrajRegion

Świnie zjadły swojego właściciela?! Makabrę wyjaśnia policja!

Brzmi jak ponury żart, ale badania mogą potwierdzić, że to prawda! Wszystko wskazuje na to, że 71-letniego mężczyznę zjadły świnie, które hodował! Kości mężczyzny znalazł na podwórku jego sąsiad.

 

 

Dla kogo za darmo pociągi na Śląsku? Sprawdzamy w TOP 5 Silesia Flesz
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Makabryczna sprawa we wsi Osiek pod Lubinem na Dolnym Śląsku. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji – najprawdopodobniej świnie zjadły człowieka! Kości mężczyzny na podwórku znalazł jego sąsiad. Od razu zaalarmował wszystkie służby.

Jak informuje TVP Info i Gazeta Wrocławska, do tragedii dojść mogło między Sylwestrem a 8 stycznia. Bo ostatni raz mężczyznę, którego prawdopodobnie zjadły świnie – widziano właśnie 31 grudnia, a makabrycznego odkrycia dokonano 8 stycznia. Jak donosi gazeta – mężczyzna miał nadużywać alkoholu. Mieszkał sam, hodował świnie, które swobodnie przemieszczały się po całym obejściu.

Jak mówią dolnośląscy śledczy – z taką sprawą do czynienia jeszcze nie mieli! Na razie to, że świnie zjadły mężczyznę to jedynie hipoteza – ale najbardziej prawdopodobna. Mężczyzna mógł zasłabnąć lub dostać zawału serca. Nieprzytomnego mogły zjeść świnie. Zwłoki zostały zjedzone niemal w całości, śledczy znaleźli jedynie kilka kości kończyn i część czaszki.

Wszystko ma wyjaśnić sekcja zwłok. Świnie, które najprawdopodobniej zjadły mężczyznę – zostaną wkrótce uśpione.

 

źródło: TVP Info/Gazeta Wrocławska
red: W.Żegolewski
Image by Pexels from Pixabay

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Kilkaset tysięcy złotych za gołębia? Takie okazy pojawiły się na Targach Gołębi Pocztowych w Sosnowcu

Katowice: Wiemy, na co mieszkańcy chcą wydać milion złotych

Sosnowiec: Szymon Hołownia rozpoczął prekampanię przed wyborami prezydenckimi

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close