AlarmKrajRegion

Szaleniec za kółkiem zatrzymany po policyjnym pościgu! Zobaczcie WIDEO z akcji i zatrzymania

Sceny rodem z sensacyjnego filmu – tylko zamiast wypasionej fury z V12 mały, zielony Seat. Takim autem uciekał przed policją 31-latek. I uciekał brawurowo, a jego wyczyny policja wrzuciła właśnie do sieci.

 

 

TOP 5 Silesia Flesz bije kolejne rekordy z WOŚP i pyta kto i po co bije kota?!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Policjanci z Komisariatu Policji w Szprotawie dostali zgłoszenie o kierującym osobowym Seatem, który może być nietrzeźwy. Natychmiast w trasę ruszył patrol, który szybko namierzył zielonego Seata. Próba zatrzymania nie okazała się jednak taka prosta. Mimo sygnałów świetlnych i dźwiękowych kierowca nie zamierzał reagował. W bardzo niebezpieczny sposób kontynuował jazdę. Przyśpieszał i gwałtownie zwalniał, a także zjeżdżał na przeciwległy pas czym powodował zagrożenie dla policjantów oraz innych uczestników ruchu drogowego.

Mimo uderzenia pojazdem w barierę ochroną kontynuował ucieczkę i wjechał do lasu, a następnie gwałtownym hamowaniem doprowadził do kolizji z policyjnym radiowozem. Po zatrzymaniu okazało się, że kierujący to 31-letni mieszkaniec Bolesławca. Badanie trzeźwości wykazało, że kierujący jest pijany, miał ponad promil alkoholu w organizmie. Katalog zarzutów uzupełni wielokrotne znieważenie policjantów oraz naruszenie ich nietykalności.

31-latek został przewieziony do Komisariatu Policji w Szprotawie. Oprócz zarzutów z kodeksu karnego: niezatrzymanie się do kontroli drogowej, kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, znieważenie oraz naruszenie nietykalności policjantów, odpowie również za szereg wykroczeń drogowych.

 

źródło: policja
red: W.Żegolewski

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Kibole Zagłębia Sosnowiec zrobili oborę w Obornikach! Ostra zadyma na imprezie dla chorego dziecka! [WIDEO]

SENSACJA! W lesie w Bieruniu odkryto samolot. W środku znaleziono zwłoki załogi [WIDEO, ZDJĘCIA]

Katowice: Właściciele sklepów z alkoholem chcą powstrzymać prohibicję i mają już na to patent!

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close