AlarmRegionWiadomość dnia

Szok i niedowierzanie! Diler w Katowicach robił masło z marihuany! [ZDJĘCIA, WIDEO]

Przedsiębiorczy 27-latek został zatrzymany przez policjantów z wydziału antynarkotykowego. Mężczyzna w swoim mieszkaniu w Katowicach uprawiał konopie. Mężczyzna zajmował się jednak nie tylko zbiorem liści. Wytwarzał z nich też… masło z marihuaną, którym, jak wyjaśnił, smarował pieczywo. W jego mieszkaniu przy ulicy Gliwickiej policjanci zlikwidowali w pełni zautomatyzowaną plantację. Oprócz 15 "kostek" masła z marihuaną, stróże prawa znaleźli ponad 800 gotowych porcji marihuany, namiot i urządzenia służące do uprawy tego narkotyku.

Nie był to jedyny diler zatrzymany przez antynarkotykowych w ubiegłym tygodniu. Podczas akcji na ulicy Karłowicza, policjanci zlikwidowali kolejny magazyn narkotyków i zatrzymali 32-letniego handlarza. Do policyjnego magazynu trafiło 400 „działek” marihuany i 1800 porcji amfetaminy. Obaj podejrzani zostali objęci policyjnymi dozorami. Każdemu z nich grozi 10-letni pobyt w więzieniu. Łączna, czarnorynkowa wartość zabezpieczonych narkotyków, szacowana jest na ponad 40 tys. zł.

 

 

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close