AlarmRegionWiadomość dnia

SZOK! Trąba powietrzna zauważona w kilku miejscach na Śląsku! [WIDEO]

To nie żart i nie nagrania z innych kontynentów. Łowcy Burz z województwa śląskiego zarejestrowali dzisiaj w naszym regionie trąby powietrzne!

 

 

Detektyw wszech czasów powraca!!! COLUMBO tego lata w TVS!


Pierwsze nagranie, autorstwa pana Daniela Urbańca, opublikował fanpage Sieć Obserwatorów Burz. – Dzisiejszy, szeroki i nisko zawieszony lej kondensacyjny w rejonie Żor i Pszczyny, widziany z Mizerowa. Kontakt z ziemią jest wysoce prawdopodobny! – informują we wpisie.

Kolejne nagranie pojawiło się na fanpage’u Radia Bielsko. – Niebezpieczne zjawisko pogodowe w regionie! Widok z Roztropic (gmina Jasienica) w kierunku powiatu cieszyńskiego oraz Pawłowic – informują dziennikarze.

Wg nieoficjalnych na razie informacji, obserwowane przez mieszkańców leje nie „przyziemiły” – czyli nie zeszły do poziomu gruntu. Nie ma też informacji o ewentualnych szkodach, które mogłyby wyrządzić.

Na razie prognozy pogody są optymistyczne, służby wojewody nie informują o potencjalnym zagrożeniu. Według prognoz dziś nie powinno dojść do burz, choć sytuacja może się zmienić.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

We wtorek pogrzeb ofiar zbrodni w Borowcach. Zabójca wciąż na wolności [WIDEO]

Ruszyła rekrutacja na kierunku lekarskim WST w Katowicach. Pracy dla lekarzy z każdym rokiem jest coraz więcej!

6,5 roku więzienia za wysadzenie w powietrze bloku. Jest wyrok dla bombera z Bielska

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close