Region

Sztab kryzysowy zdecydował: zmiany na DW 942 w Szczyrku [ZMIANA ORGANIZACJI RUCHU]

Sztab kryzysowy przy wojewodzie śląskim zdecydował po wizji lokalnej o wprowadzeniu zmian organizacji ruchu na DW 942 w Szczyrku.

 

 

Kto biegał na golasa krzycząc SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU? I kto strzela do dzików jak do tarczy? Zobaczcie nowe TOP 5 SILESIA FLESZ!

Zmiany obowiązywać będą już od najbliższego weekendu (11 stycznia). Wprowadzony zostanie zakaz zatrzymywania się wzdłuż drogi wojewódzkiej numer 942 w Szczyrku.

Zmiany zostały wprowadzone – jak na razie – do odwołania.

Bo ciężkim weekendzie dla mieszkańców i narciarzy, drogi w Szczyrku są już przejezdne. Udrożniono też dojazdy lokalne do osiedli domków jednorodzinnych i wyciągów.

Przypominamy, w weekend, 5 stycznia, w burmistrz Szczyrku ogłosił stan zagrożenia o znamionach klęski żywiołowej. Jedyna droga dojazdowa do Szczyrku została zablokowana przez śnieg i zaparkowane na poboczach samochody. Utworzyły się ogromne korki przez wąskie ulice, zalegający śnieg i kierowców parkujących na pasie ruchu.

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close