RegionWiadomość dnia

Szukali narkotyków u 37-latka, ale TAM się ich nie spodziewali!

Policjanci z Piekar Śląskich nieźle się zdziwili, kiedy odkryli, gdzie 37-latek schował narkotyki. W takim miejscu kompletnie się ich nie spodziewali i to jeszcze w takiej ilości!

 

 

TOP 5 SILESIA FLESZ: Półnagie lekarki w Katowicach! A Śląsk rozgrzany wizją spalarni!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Policjanci z Piekar Śląskich dostali info, że 37-latek z tego miasta może mieć całkiem sporą ilość narkotyków. Podczas wizyty w jego mieszkaniu stróżów prawa, mężczyzna przebywał w należącej do niego piwnicy. Na widok policjantów zaczął zachowywać się nerwowo i nienaturalnie.

Policjanci, mając podejrzenia co do 37-latka, przetrzepali mu piwnicę. Skrytkę na narkotyki mężczyzna wymyślił jednak dość sprytną. W uchwycie skrobaczki do szyb kryminalni prawa znaleźli foliowy woreczek z zawartością białego proszku. Badanie testerem potwierdziło, że podejrzana substancja to amfetamina.

Mieszkaniec Piekar Śląskich został zatrzymany, po czym usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. O jego dalszym losie zadecyduje teraz sąd.

 

źródło: KMP Piekary Śląskie
red: W.Żegolewski

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Rozczłonkowane ciało w lesie. Grzybiarz znalazł głowę. Nie ma rąk

Katowice: Dzielnice Załęże, Burowiec i Szopienice obejmie PROHIBICJA? Tak chce miasto

Śląskie: Tragiczny wypadek w Lędzinach. Nie żyje 19-latek

 

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close