AlarmRegion

Tarnowskie Góry: Seria podpaleń? Cztery altany spłonęły w jedną noc! [WIDEO]

Pozostały tylko zgliszcza. Cztery altany spłonęły w nocy w Tarnowskich Górach na ogródkach działkowych przy ulicy Kasztanowej.

 

 

Nie chcecie by Wasze dzieci zamieniły się w wirtualne zombie? Zobaczcie koniecznie najnowszy odcinek TOP 5 Silesia Flesz!


-Zawsze o wpół do szóstej podlewam działkę i wjeżdżam – zaintrygowało mnie to skąd na ścieżce tyle wody, ale nic nie zauważyłem. Wszedłem na działkę i okazało się, że same zgliszcza zostały. Zbulwersowało mnie to, ale nic na to nie poradzę – mówi Karol Dytrych, właściciel ogródka działkowego.

Oprócz altan spłonął znajdujący się w nich sprzęt – w przypadku pana Karola były to krzesła, leżaki, basen do kąpieli.

– Tam jeszcze trochę tego szkieletu jest. Z przodu jest ten parawan. Też można go wyrzucić, a jest nowy. Ona miała pięć na pięć metrów. Był taras zabudowany, fajna tam kuchenka zrobiona była – dodaje Karol Dytrych, właściciel ogródka działkowego.

Informację o pożarze strażacy dostali chwilę po drugiej w nocy.

-Po godzinie 4 działania zostały zakończone jeżeli chodzi o straż pożarną. W chwili obecnej działania prowadzi policja wraz z biegłym sądowym z zakresu pożarnictwa, który będzie ustalał przyczyny wybuchu pożaru – wyjaśnia Wojciech Poloczek, komenda powiatowa PSP w Tarnowskich Górach.

Tarnowskie Góry: Seria podpaleń? Cztery altany spłonęły w jedną noc!
Tarnowskie Góry: Seria podpaleń? Cztery altany spłonęły w jedną noc!

W pożarze nikt nie ucierpiał. Najprawdopodobniej wybuchł on w wyniku zaprószenia ognia.

autor: Sandra Hajduk

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close