KrajRegion

TCZEW: Koncert Parada Gwiazd Telewizji TVS! 30 listopada

Tczew już 30 listopada rozbrzmi największymi hitami szlagierowej sceny muzycznej. Szlagier Show, czyli koncert Parad Gwiazd Telewizji TVS nadchodzi!

 

Uwaga, Tczew! Andrzej Miś wraz z rozśpiewaną gromadą zbliża się do Pomorza! Koncert Parada Gwiazd Telewizji TVS zawita do Tczewa. Jesteście gotowi na niezapomniane, muzyczne doznanie?

Parada Gwiazd Telewizji TVS to również spotkanie na jednej scenie popularnych gwiazd szlagierowej estrady. Eventy prowadzą znane i lubiane twarze Telewizji TVS. Koncerty odbywają się cały rok w różnych miastach w Polsce. Dzięki temu widzowie TVS i pasjonaci muzyki szlagierowej z całego kraju mają okazję się spotkać.

 

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

JASTRZĘBIE-ZDRÓJ: Koncert Parada Gwiazd Telewizji TVS! 7 grudnia

 

Na szlagierową zabawę zapraszamy już 30 listopada do Centrum Kultury i Sztuki (ul. Wyszyńskiego 10). Ponadto na czele imprezy stanie człowiek, który rzuca żartami, jak z rękawa – Andrzej Miś, prowadzący program „My Wam to Zagramy” na antenie TVS! Zabawę rozpoczynamy o godzinie 18:00.

 

Kogo zobaczymy na scenie?

Po pierwsze – Bernadeta Kowalska

Po drugie – Krzysztof Koniarek

Po trzecie – Wesoły Masorz

Po czwarte – Balkan Express

 

Bilety

Bilety dostępne na stronie Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie.

Organizatorem koncertów z cyklu Parada Gwiazd Telewizji TVS jest Wydawnictwo i Studio Nagrań TVS. Partnerem wydarzenia jest Radio Silesia oraz Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie.

 

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi nowościami w naszej ramówce? Śledź Telewizję TVS na Facebooku i Instagramie! Po więcej informacji o koncertach – zajrzyj na stronę Wydawnictwa i Studia Nagrań TVS!

Studio Nagrań i Wydawnictwo TVS Facebook Instagram

 

 

Kolejne koncerty Parada Gwiazd Telewizji TVS już niebawem!

Parada Gwiazd Telewizji TVS (fot. TVS)
Parada Gwiazd Telewizji TVS (fot. TVS)
Parada Gwiazd Telewizji TVS (fot. TVS)
Parada Gwiazd Telewizji TVS (fot. TVS)

 

 

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close