RegionWiadomość dnia

Bielsko-Biała: Petardą w posterunek policji. Odpalił ją 14-latek

Policja zatrzymała 14-latka, który odpalił petardę położoną na parapecie okna posterunku policji w Kozach. Okno zostało poważnie uszkodzone, straty oszacowano na 1,5 tys. zł. Nastolatek odpowie teraz za swoje zachowanie przed sądem rodzinnym.

 

Psia grypa, klątwa rzucona na schody i nowi prezydenci – ZOBACZCIE TOP 5 SILESIA FLESZ

Sprawca umieścił petardę na parapecie okna Posterunku Policji w Kozach, po czym ją odpalił. Wybuch doprowadził do uszkodzenia stolarki okiennej, a straty sięgają 1,5 tys. zł.

Policjanci poszukiwali chuligana. Szybko ustalili, że związek z tym zdarzeniem może mieć 14-letni mieszkaniec powiatu bielskiego. Wczoraj sprawca został zatrzymany. Wkrótce stanie przed sądem dla nieletnich. Odpowie za uszkodzenie mienia. Sąd może udzielić mu upomnienia, wyznaczyć nadzór kuratora, a w ostateczności orzec o umieszczeniu w ośrodku wychowawczym lub zakładzie poprawczym.

Źródło: KMP Bielsko-Biała

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

1 thought on “Bielsko-Biała: Petardą w posterunek policji. Odpalił ją 14-latek”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close