AlarmRegionWiadomość dnia

Tir wywrócił się na autostradzie A4 w Gliwicach i zablokował ruch! [FOTO] Korek gigantyczny!

Ogromny korek utworzył się na autostradzie A4 po tym, jak w Gliwicach tuż przed bramkami wywrócił się TIR z węglem. Węgiel wysypał się na jezdnię, całkowicie blokując ruch w tym rejonie. Utworzył się ogromny korek.

 

 

Jak być wójtem, ale na wiecu już nim nie być? Sprawdź w TOP 5 Silesia Flesz
PREMIERA TOP 5 Silesia Flesz w każdą niedzielę o 19.50!

Wypadek tira na autostradzie A4 w Gliwicach miał miejsce tuż przed bramkami opłat w poniedziałek, 6 lipca.

TIR z węglem wywrócił się na A4 w Gliwicach przed punktem poboru opłat w Żernicy. Węgiel, jaki przewoził ciężarówka rozsypał się na całą drogę, skutecznie blokując ruch w tym rejonie. Na miejsce natychmiast skierowano wszystkie służby, w tym policję, która zorganizowała objazdy przez Drogową Trasę Średnicową i DK 94.

Akcja trwała kilka godzin – ciężarówkę trzeba było postawić na koła. Konieczne było także posprzątanie rozsypanego na A4 węgla. W tym czasie ruch autostradą A4 w kierunku Wrocławia był całkowicie zablokowany. Utworzył się ogromny korek. W stronę Wrocławia miał on długość 3-4 kilometrów.

Jak poinformował nas dyżurny stanowiska kierowania wydziału ruchu drogowego KWP Katowice, obecnie akcja dobiega już końca i najpóźniej do 16.3- ruch w rejonie wypadku na A4 w Gliwicach Żernicy zostanie udrożniony, a korek będzie systematycznie rozładowywany.

 

autor: Wojciech Żegolewski

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Dziwny samolot nad Rybnikiem. Tajemnica się już wyjaśniła [WIDEO]

Śląskie: śmiertelny wypadek motocyklisty na A1. Policja prosi świadków o pomoc [FOTO]

Bytom: Skarpa nasypu osunęła się na DK 78! [FOTO] Utrudnienia od 6 lipca

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close