AlarmRegion

To by mu chyba urwało głowę! Mieszkaniec Będzina chciał połknąć 80 porcji amfetaminy!

To mogłoby się skończyć tylko w jeden sposób… 80 porcji amfetaminy chciał połknąć w Będzinie zdesperowany mężczyzna. Desperacja to nie nagłe załamanie cen na czarnym rynku, a zatrzymanie przez policję.

 

Zimowa nuda? Nie z TVS! Sprawdź nasze serialowe HITY!

42-letni mieszkaniec Będzina, chcąc uniknąć zatrzymania, usiłował połknąć aż 80 porcji amfetaminy. Policjanci w porę udaremnili ten zamiar. Za posiadanie środków odurzających sprawca odpowie przed sądem, za co może mu grozić kara do 3 lat więzienia.

Na ulicy Królowej Jadwigi w Myszkowie policjanci z Zespołu do Spraw Profilaktyki Społecznej Nieletnich i Patologii Wydziału Prewencji myszkowskiej komendy kontrolowali kierującego fordem focusem. Ich działania były poprzedzone informacją, że kierowca może posiadać narkotyki. 42-letni mężczyzna już od początku kontroli był bardzo pobudzony i nerwowy.

W pewnym momencie wyjął z kieszeni spodni woreczek foliowy z białym proszkiem, który włożył do ust. Szybka reakcja mundurowych udaremniła mu zamiar jego połknięcia. Policjanci zabezpieczyli woreczek, w których znajdowało się aż 80 porcji amfetaminy. Zażycie takiej ilości narkotyków mogło stanowić dawkę śmiertelną. Zatrzymany został przewieziony do policyjnego aresztu. Za to przestępstwo odpowie przed sądem. Teraz za nieprzestrzeganie ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii i posiadanie wbrew jej przepisom środków odurzających, grozi mu do 3 lat więzienia. O jego dalszym losie zdecyduje sąd.

 

źródło: KPP Będzin
red: W.Żegolewski

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Naukowcy z WST pracują nad pionierską metodą leczenie płuc, zniszczonych przez koronawirusa!

Znikają obostrzenia w kulturze, ale nie wszystkie miejsca się otwierają. Dla dużych kin to zbyt duże ryzyko

Od 1 kwietnia wchodzi podwyżka cen biletów! Autobusy i tramwaje puste, wpływów mniej o 100 mln!

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close