AlarmRegionWiadomość dnia

To robota kiboli Ruchu? Policjanci szukają wandali! [FOTO]

Kto zniszczył nowiutkie ekrany ochronne przy autostradzie A1 w Woźnikach? Przez to, co znalazło się na graffiti oczywiste podejrzenie padło na kiboli chorzowskiego Ruchu. Ale to tylko podejrzenia na razie – bo policja wandali wciąż szuka.

 

 

Puma grasuje po Śląsku! Wielkie poszukiwania w TOP 5 Silesia Flesz

TOP 5 Silesia Flesz – premiera w niedzielę 19:50 w Telewizji TVS

Funkcjonariusze Komisariatu Policji w Woźnikach prowadzą postępowanie w sprawie uszkodzenia ekranów akustycznych na autostradzie A1, w rejonie węzła Woźniki. Wszystkie osoby, które były świadkami zdarzenia lub posiadają wiedzę na temat sprawców proszone są o kontakt z KP Woźniki pod nr tel. 34 33 32 512 lub KPP Lubliniec tel. 34 353 22 55.

Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, iż najprawdopodobniej w miesiącu wrześniu br. dokonano uszkodzenia 10 m² ekranów akustycznych poprzez namalowanie graffiti o treści: Ruch Żory.

Wszystkie osoby posiadające informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawców uszkodzenia ekranu proszone są o kontakt z funkcjonariuszami prowadzącymi sprawę w KP Woźniki pod nr tel. 34 33 32 512 lub KPP Lubliniec nr tel. 34 353 22 55.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

POMÓŻCIE!!! Potrzebna krew dla saperów z Gliwic! Przyłączcie się do policyjnej akcji

Tajemnicza kula na skrzyżowaniu w Zabrzu! Kierowcy nie wiedzą, co to jest! [ZDJĘCIA]

Polacy polecą na Marsa! Dokument w sprawie misji na Marsa podpisany! [WIDEO

źródło: KPP Lubliniec
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close