AlarmRegion

Tragedia w Wodzisławiu Śląskim! [ZDJĘCIA] Kierowca zakleszczony między dwoma ciężarówkami

Dziś, 11 października, doszło do tragicznego wypadku. Kierowca ciężarówki najprawdopodobniej nie zaciągnął hamulca ręcznego i pojazd ruszył. 51-latek został zakleszczony między dwoma załadowanymi tirami. Gdy strażakom udało się do niego dostać, nie dawał już oznak życia.

Zobacz koniecznie: Szokujące nagranie z Katowic! Mężczyzna chciał zgwałcić niewidomego psa!

Do wypadku doszło na ulicy Batalionów Chłopskich w Wodzisławiu Śląskim. Strażacy próbowali za wszelką cenę dostać się do zakleszczonego między pojazdami mężczyzny. Wstępne ustalenia obecnych na miejscu służb oraz świadków zdarzenia wskazują, że kierowca zatrzymał swój pojazd na wzniesieniu i z niego wyszedł. Chwilę później auto stoczyło się i przygniotło mężczyznę do zaparkowanego obok drugiego pojazdu ciężarowego.

Tragedia w Wodzisławiu Śląskim! [ZDJĘCIA] Kierowca zakleszczony między dwoma ciężarówkami (fot. KMP Wodzisław Śląski)
Gdy strażacy wydobyli zakleszczonego między pojazdami 51-latka, już nie żył. Wszystko wskazuje na to, że auto było źle zabezpieczone, nie miało zaciągniętego hamulca ręcznego i w momencie kiedy ruszyło, mężczyzna nie miał szans na ratunek. Na miejscu obecny był biegły z zakresu ruchu drogowego a wszystkie czynności były prowadzone pod nadzorem prokuratora.

Zobaczcie również: Chorzów ma wreszcie rowery miejskie! 150 rowerów czeka na 15 stacjach

Zarządzono sekcję zwłok mężczyzny. Ustalono także, że na tej ulicy prowadzone były prace kanalizacyjne a kierowcy przyjechali tam z załadunkiem. Wszystkie okoliczności tej tragedii będą sprawdzane i ustalane w toku postępowania.

Źródło: KMP Wodzisław Śląski

Tragedia w Wodzisławiu Śląskim! [ZDJĘCIA] Kierowca zakleszczony między dwoma ciężarówkami (fot. KMP Wodzisław Śląski)
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close