RegionWiadomość dnia

Tragiczny pożar. Nie żyje 73-letnia kobieta

Dramat we wsi Ligota niedaleko Bielska-Białej. W piątek rano doszło tam do pożaru, w wyniku którego życie straciła 73-letnia kobieta. Na razie nie wiadomo, w jaki sposób doszło do pożaru.

 

 

Zimowa nuda? Nie z TVS! Sprawdź nasze serialowe HITY!

Służby zostały powiadomione o wybuchu pożaru w Ligocie około godziny 6.00 rano. W budynku znajdowały się wtedy 2 osoby. Kobieta mieszkająca na piętrze opuściła budynek o własnych siłach i to ona powiadomiła służby. Niestety w czasie akcji gaśniczej na parterze budynku strażacy odnaleźli ciało 73-letniej mieszkanki posesji. Obecnie trwa dogaszanie pogorzeliska, a miejsce pożaru jest zabezpieczane przez Policję. Mundurowi z Czechowic-Dziedzic pod nadzorem prokuratora wraz z biegłym z zakresu pożarnictwa ustalają szczegółowe okoliczności, w jakich doszło do pożaru.

To nie jedyny pożar, jaki wybuchł piątkowego poranka. Przed godziną 7.00 służby otrzymały informację o pożarze w Jaworzu przy ulicy Skowronków. W budynku znajdowały się 4 osoby, które opuściły budynek o własnych siłach i nie wymagały pomocy medycznej. Wstępne ustalenia wskazują, że do pożaru doszło w wyniku zapalenia się sadzy w kominie. Dokładne przyczyny wybuchu pożaru ustalają policjanci z komisariatu w Jasienicy wraz z biegłym z zakresu pożarnictwa.

Źródło i foto: Śląska Policja

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Wszyscy możemy pomóc Ewie Kopczyńskiej! Charytatywny koncert w TVS już w sobotę!

Dwóch górników zginęło w wypadku w kopalni Mysłowice-Wesoła!

Śląskie: Na granicy z Czechami i Słowacją skontrolowano już ponad 5 tysięcy osób

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close