Region

Tragiczny pożar w Mysłowicach. Doszło do rozszczelnienia butli z gazem

Jedna osoba zginęła, a druga została ranna w wyniku pożaru, który wybuchł w mieszkaniu przy ul. Górniczej w Mysłowicach. Prawdopodobną przyczyną pojawienia się ognia było rozszczelnienie butli z gazem. Dokładne okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci pod ścisłym nadzorem mysłowickiej prokuratury.

 

Zimowa nuda? Nie z TVS! Sprawdź nasze serialowe HITY!

W niedzielę, 28 lutego, po godzinie 21:00 w jednym z mieszkań kamienicy przy ul. Górniczej w Mysłowicach doszło do pożaru. Dwójce z lokatorów udało się o własnych siłach opuścić mieszkanie. 62-latek z poparzeniami kończyn trafił do szpitala. Trzeciego, nieprzytomnego, po akcji ratowniczo – gaśniczej, wydostali strażacy. Niestety pomimo prowadzonej na miejscu reanimacji 40-latek zmarł. Dokładną przyczynę jego śmierci wyjaśni zarządzona sekcja zwłok.

Na miejscu przez kilka godzin pracowali strażacy oraz policjanci. Ze względów bezpieczeństwa budynek zostanie poddany oględzinom przez inspektora budowlanego. Dokładne przyczyny i okoliczności tego zdarzenia wyjaśnianie będą w prowadzonym pod nadzorem mysłowickiej prokuratury śledztwie.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

KOSZMAR!!! 4-osobowa rodzina zginęła w aucie, które wpadło do kanału portowego!

Beskidy dumne z Piotra Żyły po zdobyciu mistrzostwa świata! [WIDEO]

Pasażerów jak na lekarstwo, ale cargo rekordowe! Katowice Airport podało statystyki

 

źr. Śląska Policja

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close