AlarmRegionWiadomość dnia

Tragiczny wypadek w Glinicy pod Lublińcem. 2 osoby zginęły w zderzeniu busa z TIRem [ZDJĘCIA, WIDEO]

Tragiczny wypadek w Glinicy pod Lublińcem w czwartek, 26 października. Na Drodze Krajowej nr 11 w zderzeniu busa z TIRem zginęły 2 osoby, 5 zostało rannych.

 

Na Drodze Krajowej nr 11 w zderzeniu busa z TIRem zginęły 2 osoby, 5 zostało rannych

 

Tragiczny wypadek w którym zginęły dwie osoby miał miejsce w Glinicy pod Lublińcem na DK 11. W czwartek (26.10) doszło tu do zderzenia busa z TIRem. W wypadku zginęły dwie osoby, 5 zostało rannych. Na miejsce wypadku natychmiast skierowano wszystkie służby – w tym kilka karetek pogotowia ratunkowego. Poszkodowani zostali już przetransportowani do szpitali. Jedna z rannych osób została z miejsca wypadku w Glinicy zabrana do szpitala helikopterem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Wypadek w Glinicy na DK 11: 2 osoby zginęły, 5 jest rannych

 

Jak doszło do wypadku? Wg. wstępnych ustaleń policji TIR mógł zjechać ze swojego pasa i uderzyć w busa. To jednak wciąż jest sprawdzane przez policjantów, pracujących na miejscu tragicznego wypadku.

Wypadek w Glinicy na DK 11: 2 osoby zginęły, 5 jest rannych

W miejscu w którym doszło do tragedii DK 11 wciąż jest zablokowana. Tworzą się korki w obu kierunkach, a policja wyznaczyła objazdy newralgicznego fragmentu trasy przez Pawonków i Łagiewniki Wielkie. (WZ)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close