AlarmKrajRegionŚwiatWiadomość dnia

Zabójstwo piłkarza GKS Katowice: Ładował na ciężarówkę pomidory z narkotykami. Jak wpadł Dariusz N.? [WIDEO]

Policja ujawniła szczegóły zatrzymania 36-letniego Dariusza N., podejrzanego o zabójstwo 19-letniego piłkarza GKS Katowice, Dominika Koszowskiego. Doszło do niego w sierpniu 2016 roku.

 

Mężczyzna został zatrzymany w Perafort w Katalonii, kiedy ładował do samochodu ciężarowego puszki z pomidorami, w których było ponad 20 kilogramów marihuany. –Ten mężczyzna był kompletnie zaskoczony. Dysponował dokumentami tożsamości na inne nazwiska, podawał się za kogoś innego, ale został rozpoznany dzięki temu, że miał charakterystyczny tatuaż na ręce – mówi podinsp. Aleksandra Nowara z Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach.

Policja ujawniła szczegóły zatrzymania 36-letniego Dariusza N., podejrzanego o zabójstwo 19-letniego piłkarza GKS Katowice, Dominika Koszowskiego

Na tatuażu widniał napis „GKS Katowice”. Policja ustaliła, że Dariusz N. najpierw ukrywał się w województwie dolnośląskim, a później wyjechał za granicę. Był poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania. Podczas zatrzymania, przedstawił hiszpańskiej dokumenty wystawione na osobę z województwa lubuskiego.

Podczas zatrzymania, przedstawił hiszpańskiej dokumenty wystawione na osobę z województwa lubuskiego

-Zapuścił włosy, ma brodę, schudł, ale też mamy dokumenty medyczne świadczące o tym, że mógł poddać się operacji plastycznej. Ta operacja miała najprawdopodobniej miejsce w ostatnich dniach w Czechach – mówi podinsp. Aleksandra Nowara z Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach.

został zatrzymany w Perafort w Katalonii, kiedy ładował do samochodu ciężarowego puszki z pomidorami, w których było ponad 20 kilogramów marihuany

Dariusz N. wkrótce zostanie przewieziony do Polski, gdzie usłyszy zarzuty: zabójstwa i usiłowania zabójstwa. (Paweł Jędrusik )

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close