AlarmRegion

Tragiczny wypadek na DK 78 w Nowej Wsi! [ZDJĘCIA] Dwa samochody wypadły z drogi!

Tragiczny wypadek na drodze krajowej nr 78 w Nowej Wsi. Kierujący audi a4, 24-letni mieszkaniec Piekar Śląskich, wymusił pierwszeństwo przejazdu na audi a3. W wyniku doznanych obrażeń śmierć na miejscu wypadku poniósł 24-latek, a 4 osoby poruszające się audi a3 trafiły do okolicznych szpitali.

 

 

Apel TOP 5 SILESIA FLESZ: Nie chcemy stolicy w Katowicach!


Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w niedzielę, 19 maja przed godziną 6.00 na drodze krajowej nr 78 w miejscowości Nowa Wieś.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów kierujący audi a4 24-letni mieszkaniec Piekar Śląskich dojeżdżając do skrzyżowania nie zatrzymał się przed znakiem STOP i wymusił pierwszeństwo przejazdu na jadącym w kierunku lotniska audi a3, za kierownicą którego siedział 32-letni mieszkaniec powiatu włoszczowskiego.

W wyniku zderzenia oba pojazdy wypadły z drogi do przydrożnego rowu. W następstwie obrażeń śmierć na miejscu zdarzenia poniósł 24-letni kierowca audi a4, natomiast 4 osoby podróżujące audi a3 trafiły do pobliskich szpitali.

Policjanci z Będzina aktualnie wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia. Obecny na miejscu prokurator zarządził sekcję zwłok. Wiadomo już że 32-letni kierowca audi a3 w chwili zdarzenia był trzeźwy, od mężczyzny pobrano także krew do dalszych badań na zawartość w organizmie środków działających podobnie do alkoholu.

Źródło: KMP Będzin

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

1 thought on “Tragiczny wypadek na DK 78 w Nowej Wsi! [ZDJĘCIA] Dwa samochody wypadły z drogi!”

  1. Jak już to wczoraj 19 maja… :/ prędkość drugiego samochodu pewnie też nie była przepisowa.. i przekroczona o dużo!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close