KrajRegion

Trwają poszukiwania 5-letniego Dawida Żukowskiego. Gdzie jest chłopiec?

W dalszym ciągu trwają poszukiwania 5-letniego Dawida Żukowskiego zamieszkałego w Grodzisku Mazowieckim. Śledczy  znaleźli ciało ojca chłopca. Mężczyzna prawdopodobnie popełnił samobójstwo, rzucając się pod pociąg. W dalszym ciągu nie wiadomo, gdzie jest chłopczyk.

 

Nie chcecie by Wasze dzieci zamieniły się w wirtualne zombie? Zobaczcie koniecznie najnowszy odcinek TOP 5 Silesia Flesz!

Policjanci z Grodziska Mazowieckiego poszukują 5-letniego Dawida Żukowskiego.

10 lipca, około godz.17:00, ojciec zabrał chłopca z domu w Grodzisku Mazowieckim i odjechał w nieznanym kierunku szarą skodą fabią o nr rejestracyjnym WGM 01K9. Samochód został znaleziony przez śledczych w pobliżu torowiska. Znaleziono również ciało ojca chopca, który prawdopodobnie popełnił samobójstwo, rzucając się pod pociąg.

Chłopiec był ubrany w szaroniebieską bluzę dresową, niebieskie jeansy oraz niebieskie trampki z obrazkami Zygzaka McQueena.

Policja Zwracamy się do wszystkich osób o pomoc w odnalezieniu dziecka. Wszelkie zgłoszenia, nawet anonimowe, przyjmują od Was policjanci Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Maz., tel. 22 755 60 10 (-11,-12,-13). Można również telefonować do najbliższej jednostki policji lub pod numer alarmowy 112.

 

źr. policja.pl

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close