RegionWiadomość dnia

Tychy: Policja zlikwidowała nielegalne kasyno

Tyscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej wspólne z funkcjonariuszami Urzędu Celnego w Katowicach skontrolowali na ul. Darwina lokal, w którym znajdowały się automaty do gier hazardowych. Mundurowi sprawdzali ich pochodzenie i legalność oraz posiadane zezwolenia. Okazało się, że w tym puncie odbywają się nielegalne gry hazardowe.

 

W związku z podejrzeniem naruszenia przepisów o grach losowych, celnicy zabezpieczyli dwa nielegalne urządzenia, na których działały gry hazardowe wbrew obowiązującym przepisom. Funkcjonariusze urzędu celnego będą również prowadzili wobec właściciela postępowanie z kodeksu karnego skarbowego. Za przestępstwo prowadzenia gry losowej bez wymaganego zezwolenia lub koncesji grozi wysoka grzywna lub kara do 3 lat więzienia.

 

 

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close