AlarmRegionWiadomość dnia

Tychy: Wypadek motocyklisty na DK 44 [ZDJĘCIA] Kierowca Fiata uciekł, a pomocy rannemu udzielił …reporter!

Informację o wypadku zamieścił portal 112tychy.pl. Wypadek motocyklisty w Tychach miał miejsce w niedzielę, 7 sierpnia około godziny 18.40 na ulicy Oświęcimskiej (DK 44), w rejonie skrzyżowania z ulicami Sadową i Czarną. Jak się okazało, kierowca samochodu Fiat Cinquecento mieszkaniec powiatu bieruńsko – lędzińskiego włączając się do ruchu z ulicy Czarnej nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu ulicą Oświęcimską jednośladowi. Kierujący jednośladem zahamował i położył swój pojazd, a następnie uderzył w osobówkę urywając jej zderzak. Kierujący osobówką po zdarzeniu uciekł z miejsca zdarzenia nie udzielając pomocy podróżującym motocyklem.

 

 

Pierwszej pomocy kierującemu jednośladem udzielił jeden z  reporterów portalu 112tychy.pl, a następnie mężczyzna został zabrany do szpitala na dokładniejsze badania (uskarżał się na ból nogi). Podróżującej z nim kobiecie nic się nie stało. Na miejsce wezwany został policyjny technik i dodatkowy patrol drogówki. Na czas wykonywania dokumentacji ruch na ulicy Oświęcimskiej był czasowo wstrzymywany. Policjanci nie będą mieli większego problemu z ustaleniem sprawcy zdarzenia, ponieważ razem ze zderzakiem z samochodu odpadła tablica rejestracyjna. Tyscy policjanci prowadzą dalsze czynności w sprawie tego wypadku.

 

 

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close