Region

Tylko wczoraj w całej Polsce utonęło pięć osób, w tym trzy nad zalewem Nakło-Chechło

Tylko wczoraj, 10 lipca, w całej Polsce utonęło pięć osób –  poinformowało Rządowe Centrum Bezpieczeństwa. Dodano, że od 1 kwietnia Komenda Główna Policji odnotowała 152 utonięcia.

 

Zapraszamy na kryminalne śniadanie w TVS!

Wczoraj w całej Polsce utonęło pięć osób, w tym dwie nad zalewem Nakło-Chechło. To 35-letni mężczyzna i jego 6-letnia córka oraz oraz 27-latek.

Nad zalewek Nakło-Chechło nie ma zakazu kąpieli, jednak przez pandemie koronawirusa, nie ma również stałego nadzoru ratowników, więc każdy wchodzi do wody na własne ryzyko.

CZYTAJ TAKŻE: Tragedia nad zalewem Nakło-Chechło. Nie żyje mężczyzna i 6-letnia dziewczynka

Tragedia nad zalewem Nakło-Chechło. Nie żyje mężczyzna i 6-letnia dziewczynka

RCB przypomniało również,  aby pływać tylko w wyznaczonych miejscach, nigdy nie wchodzić do wody po alkoholu lub środkach odurzających, a także, aby wkładać kapok, będąc na łódce, kajaku bądź rowerze wodnym.

Ponadto RCB zaapelowało także, aby nie skakać do wody w nieznanych miejscach, nie wbiegać rozgrzanym do wody, nie wypływać na materacu daleko od brzegu, nie wchodzić do wody bezpośrednio po posiłku, pływać tylko w wyznaczonych do tego miejscach, a także stosować się do poleceń ratownika.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Stabilizuje się sytuacja na rynku pracy w Polsce. Ofert pracy coraz więcej

Kolejne powikłania po COVID-19? Lista jest coraz dłuższa!

Na Giełdzie Samochodowej w Gliwicach powstanie targowisko! Od kiedy?

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close