KrajRegion

10-latek na hulajnodze zderzył się z jeepem. Chłopiec zmarł w szpitalu

Tragiczny wypadek w miejscowości Wola Osowińska (woj. lubelskie). Jadący hulajnogą elektryczną chłopiec zderzył się z kierującą jeepem. 10-latek z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala, gdzie zmarł.

 

Zapraszamy na kryminalne śniadanie w TVS!

Do zdarzenia doszło w miejscowości Wola Osowińska, gm. Borki. Ze wstępnych ustaleń wynika, że jadący hulajnogą elektryczną 10-letni chłopiec, na skrzyżowaniu, nie udzielił pierwszeństwa przejazdu dla poruszającego się drogą z pierwszeństwem samochodu osobowego marki Jeep. Autem kierowała 43-letnia mieszkanka gm. Ulan-Majorat. Pomimo podjętej reanimacji na miejscu zdarzenia i przewiezieniu chłopca do szpitala, jego życia nie udało się uratować.

W chwili zdarzenia kierująca samochodem była trzeźwa, co potwierdziło przeprowadzone na miejscu badanie alkomatem. Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają dokładne przyczyny wypadku drogowego oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Śląskie: Przystań Ocalenie zalana! Pomagają zwierzętom, teraz sami potrzebują pomocy! [WIDEO]

Rozwój Katowice reaktywacja! Piłkarze z Katowic wracają do rozgrywek!

Normalność wraca do przedszkoli i żłobków? Teraz mogą przyjąć więcej dzieci

 

źr. Policja Lubelska

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close