RegionŚwiatWiadomość dnia

Uczestnicy Intel Extreme Masters w Katowicach będą badani! To przez koronawirusa

Wszyscy odwiedzający w ten weekend turniej gier komputerowych Intel Extreme Masters będą badani termometrami. Taką decyzję, w obawie przed rozprzestrzenianiem się koronawirusa, podjął organizator wydarzenia.

 

 

TOP 5 Silesia Flesz: Namawiamy pingwiny z chorzowskiego ZOO na pączkoburgera 😉
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Jeśli u uczestnika zostanie wykryta podwyższona temperatura, będzie kierowany do stanowiska medycznego. Intel Extreme Masters rozpocznie się w piątek w katowickim Spodku, organizatorzy szacują, że weźmie w nim udział kilkadziesiąt tysięcy osób.

Z badaniem termometrem muszą się także liczyć osoby, które przylatują z Włoch na lotnisko w Pyrzowicach. Takiemu badaniu poddawani są wszyscy pasażerowie w Katowice Airport, którzy przylatują z Bolonii czy Bergamo.

Kontrole są prowadzone przy opuszczaniu przez podróżnych pokładu, a samoloty ze wskazanych kierunków są ustawiane na oddalonych stanowiskach, żeby odseparować je od reszty ruchu pasażerskiego. Na razie nie wiadomo, jak długo potrwają kontrole.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Śląskie: Tajemnicze światła na niebie! [WIDEO] Widzieliście? Co to było?

Uczniowie Tarnowskich Gór wrócili z ogarniętych przez koronawirus Włoch. Czeka ich odosobnienie

Będzie dodatkowa kasa dla emerytów i rencistów! Ustawa o 13 emeryturze podpisana

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close